WALKERS EURAJOKI

Eurajoen kunta

Eurajoki: Kaharin nuoriso- ja kulttuuritalo, Weenertie 2, 27100 Eurajoki
Luvia: Vanha kirjasto, vapaa-aikatoimen alakerta, Luvian Kirkkotie 23, 29100 Luvia

Pia Johansson, p. 044 312 4273, pia.johansson@eurajoki.fi
Pirita Laivanen, p. 044 312 4265, pirita.laivanen@eurajoki.fi

Eurajoen nuorisotoimi Facebookissa

 


WALKERS HAMINA

Haminan kaupunki

Toimintaa toteutetaan yhdessä seurakunnan nuorisotyön kanssa jalkautuvan ja liikkuvan nuorisotyön keinoin Haminan alueella.

Markus Lemmetyinen, nuorisotyöntekijä, p. 040 199 1746, markus.lemmetyinen@hamina.fi
Miikka Rokka miikka.rokka@evl.fi

 


WALKERS HELSINKI

Aseman Lapset ry

Urho Kekkosen katu 4-6, 00100 Helsinki
Mauri Mujunen, p. 040 522 6747, mauri.mujunen@asemanlapset.fi

Walkers Helsinki Facebookissa
Walkers Helsinki Aseman Lasten nettisivuilla

 


WALKERS KAUHAJOKI

Kauhajoen kaupunki & Kauhajoen seurakunta

Topeeka 40 (sisäänkäynti Knuuttilantien puolelta), 61800 Kauhajoki

Päivi Ojala, p. 040 591 1281, paivi.ojala@kauhajoki.fi
Sauli Pihlajakangas, p. 050 358 4415, sauli.pihlajakangas@evl.fi

Walkers Kauhajoki Facebookissa

 


WALKERS KOTKA

Kotkan kaupungin nuorisopalvelut

Kirkkokatu 22, 48100 Kotka
Mikko Kiri, p. 040 838 4869, mikko.kiri@kotka.fi

Walkers Kotka Facebookissa

 


WALKERS WARKAUS

Varkauden kaupungin nuorisopalvelut

Maiju Vaalimaa, p. 044 743 6634, maiju.vaalimaa@varkaus.fi

 


PERNIÖSSÄ TAPAHTUVA WALKERS-TOIMINTA

Matti Pääkkönen
Walkers-nuorisotyöntekijä, Perniö
p. 050 5591 753, matti.paakkonen@asemanlapset.fi

 


WALKERS KUOPIO

Kuopion kaupungin nuorisopalvelut

Keskusta-alueen toiminta
Jade Jauhiainen, p. 044 718 2693, jade.jauhiainen@kuopio.fi

Juankoski-Nilsiä alueen toiminta
Hannu Reinikainen, p. 044 718 8983, hannu.reinikainen@kuopio.fi
Janne Katajisto, p. 044 748 2371, janne.katajisto@kuopio.fi

 


WALKERS LAHTI

Lahden Diakonialaitos

Vesijärvenkatu 20, 15140 Lahti

Sanna Koskinen, sanna.koskinen@dila.fi, p. 040 6432 091
Teemu Kotilainen, teemu.kotilainen@dila.fi, p. 040 6636 755

Walkers Lahti Facebookissa

 


WALKERS OULU

Oulun Diakonissalaitoksen säätiö

Isokatu 47, 90100 Oulu

Perttu Kemppainen, p. 050 312 8267, perttu.kemppainen@odl.fi
Jyri Salo, p. 050 312 5875, jyri.salo@odl.fi

Walkers Oulu Facebookissa

 


WALKERS SAVONLINNA

Savonlinnan kaupungin nuorisopalvelut

Sääminkitalo, Sääminginkatu 6, 57710 Savonlinna

Samuli Tuikkanen, p. 050 465 4548, samuli.tuikkanen@savonlinna.fi
Kia Lämsä, p. 044 417 4283, kia.lamsa@savonlinna.fi

 


WALKERS SIUNTIO

Siuntion kunta

Asematie 4, 02580 Siuntio
Jonna Farin, jonna.farin@siuntio.fi

Walkers Siuntio Facebookissa

 


WALKERS SIILINJÄRVI

Siilinjärven kunta

Julkulantie 2, nuorisotalo Semppis
Suvi Eskola, p. 044 7401 366, suvi.eskola@siilinjarvi.fi
Miia Väistö, p. 044 7401 470, miia.vaisto@siilinjarvi.fi
Katja Kohonen, p. 044 7401 312, katja.kohonen@siilinjarvi.fi
Jaana Niiranen, p. 044 7401 141, jaana.niiranen@siilinjarvi.fi

Walkers Siilinjärvi Facebookissa

© 2022 Aseman Lapset ry